Opona całoroczna Michelin CrossClimate Camping 195/75 R16C 107R
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin CrossClimate Camping 195/75 R16C 107R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin CrossClimate Camping 195/75 R16C 107R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin CrossClimate Camping (195/75 R16 107/105R) 403300 | 728 zł |
Michelin CrossClimate Camping ( 195/75 R16CP 107/105R 8PR ) | 736 zł |
Michelin CrossClimate Camping ( 195/75 R16CP 107/105R 8PR ) 403300 | 727 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →