Opona całoroczna Michelin Pilot Sport A/S Plus 285/40 R19 103V
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport A/S Plus 285/40 R19 103V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport A/S Plus 285/40 R19 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport A/S Plus ( 285/40 R19 103V N0 ) 925375 | 2 102 zł |
Michelin Pilot Sport A/S Plus (285/40 R19 103V) 925375 | 1 898 zł |
Michelin Pilot Sport A/S Plus ( 285/40 R19 103V N0 ) | 2 126 zł |
Wideo recenzje
Polecamy