Opona letnia Michelin Latitude Sport 275/45 R20 110Y
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Latitude Sport 275/45 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Latitude Sport 275/45 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Latitude Sport ( 275/45 R20 110Y XL N0 ) 792654 | 1 203 zł |
Opona Michelin 275/45R20 LATITUDE SPORT 110 Y N0 XL - opony terenowe 79265 | 1 139 zł |
Michelin Latitude Sport (275/45 R20 110Y) 792654 | 1 217 zł |
Michelin Latitude Sport ( 275/45 R20 110Y XL N0 ) | 1 218 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →