Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche
Wideo 8Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche 245/35 R20 91 V Porsche 245/35 R20 95 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 245/35 R20 91V, N1 ) 931332 | 1 612 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 (245/35 R20 91V) 931332 | 1 604 zł |
Michelin Pilot Alpin PA4 ( 245/35 R20 91V, N1 ) | 1 630 zł |
Opona Michelin 245/35R20 PILOT ALPIN PA4 91 V N1 - opony zimowe 931332 | 1 553 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 91V Porsche | od 1 553 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA4 245/35 R20 95W | od 1 749 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →