Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W 285/35 R20 100 V 285/35 R20 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter SottoZero 3 (285/35 R20 100W) 2572100 | 1 771 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 285/35 R20 100W, MGT ) | 1 800 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 285/35 R20 100W, MGT ) 2572100 | 1 780 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Ceny na Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W | od 1 771 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 104V | od 1 442 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →