Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W 285/35 R20 100 V 285/35 R20 104 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Winter SottoZero 3 (285/35 R20 100W) 2572100 | 1 771 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 285/35 R20 100W, MGT ) | 1 800 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 285/35 R20 100W, MGT ) 2572100 | 1 780 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 100W | від 1 771 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 285/35 R20 104V | від 1 442 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →