Opona całoroczna Michelin Pilot Sport A/S 3 255/55 R19 111V
Wideo 15Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport A/S 3 255/55 R19 111V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport A/S 3 255/55 R19 111V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport A/S 3 (255/55 R19 111V) 615864 | 1 336 zł |
Michelin Pilot Sport A/S 3 ( 255/55 R19 111V XL, N0 ) 615864 | 1 395 zł |
Michelin Pilot Sport A/S 3 ( 255/55 R19 111V XL, N0 ) | 1 411 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →