Всесезонна шина Michelin Pilot Sport A/S 3 255/55 R19 111V
Відео 15Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport A/S 3 255/55 R19 111V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport A/S 3 255/55 R19 111V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport A/S 3 (255/55 R19 111V) 615864 | 1 336 zł |
Michelin Pilot Sport A/S 3 ( 255/55 R19 111V XL, N0 ) 615864 | 1 395 zł |
Michelin Pilot Sport A/S 3 ( 255/55 R19 111V XL, N0 ) | 1 412 zł |
Opona Michelin 255/55R19 PILOT SP A/S 3 111V XL N0 - opony letnie 615864 | 1 169 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →