Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V |
|
Plusowa modyfikacja opon letnich klasy premium Michelin Primacy 4 jeden na jednego kopiuje asymetryczny wzór bieżnika oryginalnego modelu, a główne ulepszenia w nim wpłynęły na formułę mieszanki gumowej. Mieszanka gumowa opony została przerobiona w taki sposób, aby uzyskać lepszą skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni i zwiększyć przebiegi eksploatacyjne. Dodatkowo model z prefiksem Plus otrzymał kanały drenażowe EverGrip o zwiększonej objętości, co zwiększało odporność opony na aquaplaning.
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V skutecznie usuwa wodę z miejsca styku aż do całkowitego zużycia bieżnika. Nawiasem mówiąc, w celu monitorowania stopnia zużycia w środkowej części bieżni i wzdłuż krawędzi bieżnika umieszczono specjalne wskaźniki. Opona otrzymała najwyższą ocenę „mokrego” sprzęgła A, a pod względem zużycia paliwa model oznaczono indeksem C. Guma produkowana jest w ogromnej gamie standardowych rozmiarów pasażerskich od R16 do R19. W ramach niezależnych testów topowych opon letnich według autorytatywnego niemieckiego automobilklubu ADAC (2023) model zajął trzecie miejsce na podium w ogólnej klasyfikacji końcowej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Kup Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V
Wszystkie ceny 6 →OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 205/55 R16 91V PRIMACY 4 3528704440573 | 599 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 205/55 R16 91V ) 444057 | 479 zł |
Michelin Primacy 4+ (205/55 R16 91V) 444057 | 466 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 205/55 R16 91V ) | 486 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PRIMACY 4+ 91V - opony letnie 444057 | 427 zł |
Opona letnia MICHELIN 205/55R16 91V TL PRIMACY 4+ MI | 432 zł |
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91H | od 419 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V | od 427 zł | 7 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W | od 455 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H | od 540 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V | od 484 zł | 4 oferty |