Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 225/65 R17 102H
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 225/65 R17 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4+ (225/65 R17 102H) 060408 | 673 zł |
Opona Michelin 225/65R17 Primacy 4+ 102H - opony letnie 60408 | 585 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/65 R17 102H ) 060408 | 720 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 225/65 R17 102H
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/65 R17 102H | od 585 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →