Opona letnia Michelin Primacy HP 225/45 R17 91W
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy HP 225/45 R17 91W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy HP 225/45 R17 91W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy HP (225/45 R17 91W) 592471 | 537 zł |
Michelin Primacy HP ( 225/45 R17 91W MO ) | 539 zł |
Michelin Primacy HP ( 225/45 R17 91W MO ) 592471 | 532 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →