Літня шина Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91W
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R17 91W EVc ) 03130500000 | 475 zł |
Continental PremiumContact 7 (225/45 R17 91W) 03130500000 | 460 zł |
Opona Continental 225/45R17 PremiumContact 7 91W FR - opony letnie 31305 | 417 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R17 91W EVc ) | 481 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91W
Ціни на Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91V | від 396 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91W | від 417 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91Y | від 418 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94V | від 414 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94Y | від 429 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →