Літня шина Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91V
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 7 (225/45 R17 91V) 03130490000 | 461 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R17 91V EVc ) | 449 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R17 91V EVc ) 03130490000 | 444 zł |
Opona Continental 225/45R17 PremiumContact 7 91V FR - opony letnie 313049 | 396 zł |
Opony letnie 225/45R17 91V PremiumContact 7 Continental 2023 | 413 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91V
Ціни на Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91V |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91V | від 396 zł | 5 пропозицій | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91W | від 417 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91Y | від 418 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94V | від 405 zł | 5 пропозицій | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94Y | від 429 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →