Літня шина Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94Y
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental Premium Contact 7-225/45 R 17-94Y/C/A/72dB opony letnie 313053 | 456 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R17 94Y XL EVc ) 03130530000 | 452 zł |
Continental PremiumContact 7 (225/45 R17 94Y) 03130530000 | 459 zł |
Opona Continental 225/45R17 PremiumContact 7 94Y XL FR - opony letnie 3130 | 429 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/45 R17 94Y XL EVc ) | 468 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94Y
Ціни на Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91V | від 396 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91W | від 417 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 91Y | від 418 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94V | від 414 zł | 4 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 225/45 R17 94Y | від 429 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →