Літня шина Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/45 ZR17 (94Y) XL ) 532677 | 504 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 (225/45 R17 94Y) 577475 | 389 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/45 ZR17 (94Y) XL ) | 509 zł |
Opona Dunlop 225/45R17 SPORT MAXX RT 2 94 Y XL MFS - opony letnie 577475 | 388 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 (225/45 R17 94Y) 532677 | 502 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/45 ZR17 (94Y) XL ) | 409 zł |
Відеоогляди
Модификації Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y
Ціни на Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 91Y | від 349 zł | 7 пропозицій | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94W | від 429 zł | 6 пропозицій | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R17 94Y | від 388 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →