Opona letnia Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y 205/55 R16 91 Y 205/55 R16 91 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Exalto PE2 (205/55 R16 91Y) 064600 | 507 zł |
Michelin Pilot Exalto PE2 ( 205/55 ZR16 91Y N0 ) | 515 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PILOT EXALTO PE2 91Y - opony letnie 064600 | 486 zł |
Michelin Pilot Exalto PE2 ( 205/55 ZR16 91Y N0 ) 064600 | 509 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y
Ceny na Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y | od 486 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91ZR | od 1 448 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →