Літня шина Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y 205/55 R16 91 Y 205/55 R16 91 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Exalto PE2 (205/55 R16 91Y) 064600 | 507 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PILOT EXALTO PE2 91Y - opony letnie 064600 | 486 zł |
Michelin Pilot Exalto PE2 ( 205/55 ZR16 91Y N0 ) 064600 | 509 zł |
Michelin Pilot Exalto PE2 ( 205/55 ZR16 91Y N0 ) | 516 zł |
Opony letnie 205/55R16 91Y Pilot Exalto PE2 Michelin | 471 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y
Ціни на Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91Y | від 471 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Exalto PE2 205/55 R16 91ZR | від 1 448 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →