Opona letnia Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 205/55 R16 91W *, runflat ) 2040200 | 519 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat (205/55 R16 91W) 2040200 | 513 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 205/55 R16 91W *, runflat ) | 525 zł |
Opona Pirelli 205/55R16 P7 CINTURATO 91W R/F (*) - opony letnie 20402 | 443 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini
Ceny na Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91V | od 333 zł | 10 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Audi | od 434 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini | od 443 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →