Opona zimowa Michelin Latitude Alpin 255/55 R18 105H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Latitude Alpin 255/55 R18 105H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Latitude Alpin 255/55 R18 105H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Latitude Alpin (255/55 R18 105H) 253280 | 1 149 zł |
Michelin Latitude Alpin ( 255/55 R18 105H MO ) 253280 | 1 171 zł |
Michelin Latitude Alpin ( 255/55 R18 105H MO ) | 1 197 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →