Opona letnia Michelin Latitude Tour HP 215/65 R16 98H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Latitude Tour HP 215/65 R16 98H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Latitude Tour HP 215/65 R16 98H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 215/65R16 LATITUDE TOUR HP 98 H - opony terenowe 286277 | 588 zł |
Michelin Latitude Tour HP (215/65 R16 98H) 286277 | 561 zł |
Michelin Latitude Tour HP ( 215/65 R16 98H ) | 587 zł |
Michelin Latitude Tour HP ( 215/65 R16 98H ) 286277 | 575 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →