Opona letnia Michelin Pilot Sport 3 195/50 R15 82V
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 3 195/50 R15 82V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 3 195/50 R15 82V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 3 (195/50 R15 82V) 440735 | 508 zł |
Opona Michelin 195/50R15 PILOT SPORT 3 82V - opony letnie 919698 | 389 zł |
Michelin Pilot Sport 3 ( 195/50 R15 82V ) | 495 zł |
Michelin Pilot Sport 3 ( 195/50 R15 82V ) 919698 | 490 zł |
Michelin Pilot Sport 3 (195/50 R15 82V) 919698 | 406 zł |
Michelin Pilot Sport 3 ( 195/50 R15 82V ) 440735 | 510 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →