Літня шина Michelin Pilot Sport 3 195/50 R15 82V
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 3 195/50 R15 82V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 3 195/50 R15 82V
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 3 (195/50 R15 82V) 440735 | 508 zł |
Opona Michelin 195/50R15 PILOT SPORT 3 82V - opony letnie 919698 | 389 zł |
Michelin Pilot Sport 3 ( 195/50 R15 82V ) | 495 zł |
Michelin Pilot Sport 3 ( 195/50 R15 82V ) 919698 | 489 zł |
Michelin Pilot Sport 3 (195/50 R15 82V) 919698 | 406 zł |
Michelin Pilot Sport 3 ( 195/50 R15 82V ) 440735 | 509 zł |
Michelin Pilot Sport 3 ( 195/50 R15 82V ) | 515 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →