Літня шина Michelin Pilot Sport 4 235/65 R17 108W
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 235/65 R17 108W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 235/65 R17 108W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV (235/65 R17 108W) 278415 | 716 zł |
Opona Michelin 235/65R17 PILOT SPORT 4 SUV 108W XL - opony terenowe 278415 | 644 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 235/65 R17 108W XL ) 278415 | 727 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 235/65 R17 108W XL ) | 736 zł |
Opona 4x4 letnia MICHELIN Pilot Sport 4 SUV 235/65 R17 108 W Darmowa dosta | 673 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →