Opona letnia Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/65 R17 108V
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/65 R17 108V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/65 R17 108V
Ceny na Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/65 R17 108V |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/65 R17 104V | od 479 zł | 3 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/65 R17 108H | od 570 zł | 3 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/65 R17 108V | od 659 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →