Opona letnia Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo 235/65 R17 108 V Volvo |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Pirelli 235/65R17 SC VERDE 108V XL VOL - opony terenowe 27375 | 593 zł |
Pirelli Scorpion Verde (235/65 R17 108V) 2737500 | 653 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 235/65 R17 108V XL VOL ) | 637 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 235/65 R17 108V XL VOL ) 2737500 | 629 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Ceny na Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo | od 593 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →