Літня шина Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Відео 7Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo 235/65 R17 108 V Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Scorpion Verde (235/65 R17 108V) 2737500 | 653 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 235/65 R17 108V XL VOL ) | 637 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 235/65 R17 108V XL VOL ) 2737500 | 629 zł |
Opona Pirelli 235/65R17 SC VERDE 108V XL VOL - opony terenowe 27375 | 593 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo
Ціни на Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 235/65 R17 108V Volvo | від 593 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →