Opona letnia Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V
Wideo 9Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental EcoContact 6 235/65 R17 108V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 235/65R17 EcoContact 6 108V XL - opony letnie 311067 | 589 zł |
Continental EcoContact 6 (235/65 R17 108V) 03110670000 | 634 zł |
Continental EcoContact 6 ( 235/65 R17 108V XL EVc ) | 663 zł |
Continental EcoContact 6 ( 235/65 R17 108V XL EVc ) 03110670000 | 656 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →