Telewizor LG 65NANO99 65 "
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Innowacyjny i zaawansowany technologicznie telewizor LG o rozdzielczości 8K 2020 roku z 64,5-calowym ekranem UHD (7680x4320). Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej skoncentrowany na wykorzystaniu prezentacyjnym (demonstracja materiałów wideo lub wyświetlanie filmów 8K na stoiskach targowych). Przydatny również dla wymagających użytkowników, którzy poszukują niezwykle szczegółowego telewizora z dużym ekranem do domowego systemu rozrywki lub kina osobistego premium.
Model ten jest wyposażony w wydajny procesor obrazu LG A7 trzeciej generacji i obsługuje system operacyjny LG webOS. Kluczową cechą telewizora LG 65NANO99 jest zastosowanie 10-bitowej markowej matrycy Nanocell o ultrawysokiej rozdzielczości i zaawansowanego technologicznie systemu sterowania podświetleniem Full Array Dimming Pro. Dzięki wyświetleniu pełnej, 30-bitowej palety barw i imponującej maksymalnej jasności, ten model może bez obaw obsługiwać wideo o wysokim zakresie dynamiki HDR10 i Dolby Vision. Warto również zwrócić uwagę na wysoką częstotliwość odświeżania ekranu (120 Hz) oraz wydajną technologię interpolacji dodatkowych klatek.
Kup LG 65NANO99 65 "
Telewizor LG 65QNED913QE 65" MINILED 120Hz WebOS Full Array HDMI 2.1 | 6 000 zł |
LG 65NANO993NA telewizor 65" 8K NanoTV 100Hz | 11 999 zł |
LG 65NANO993NA telewizor 65" 8K NanoTV 100Hz | 18 999 zł |