Garnek Klausberg KB-7527
Klausberg KB-7527 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7527
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klausberg RONDEL MARMURKOWY 1,3L 16cm KLAUSBERG KB-7527 | 80 zł |
Klausberg Rondel marmurowy z pokrywką Klausberg KB 7527 16 cm na indukcję | 69 zł |
Rondel z pokrywką Ø16cm 1,3l Klausberg | 78 zł |
Rondel z pokrywką Ø16cm 1,3l Klausbe | 72 zł |
Klausberg RONDEL MARMURKOWY 1,3L 16cm KLAUSBERG KB-7527 | 75 zł |
Rondel Marmurkowy 1,3l 16cm Klausberg Kb-7527 Lumarko! | 83 zł |
RONDEL MARMURKOWY 1,3L 16cm KLAUSBERG KB-7527 | 93 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →