Garnek do gotowania na parze Moneta Accordo A01A097502
Zdjęcia 4 |
Moneta Accordo A01A097502 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moneta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moneta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moneta Accordo A01A097502
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moneta Accordo Combipentola 24 cm z pokrywką i podwójnym koszem stal nierd | 512 zł |
Garnek MONETA Accordo 24 cm | 587 zł |
Moneta Zestaw do makaronu 4 el., Accordo, indukcja | 779 zł |
Zestaw Do Makaronu Accordo Moneta | 605 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →