Garnek King Hoff KH-4581
King Hoff KH-4581 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-4581
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel KINGHOFF KH-4581 18 cm | 123 zł |
RONDEL + SITO DO SMAŻENIA W GŁĘBOKIM TŁUSZCZU KINGHOFF KH-4581 | 119 zł |
Rondel KINGHOFF KH-4581 18 cm | 123 zł |
KingHoff Rondel 18cm (KH-4581) | 118 zł |
KING Hoff Garnek KingHoff KH 4581 3,6 lit rondel sitko do szparagów frytek | 118 zł |
Garnek Z Koszykiem Do Smażenia Kinghoff 3.6L 18Cm [Kh-4581] | 150 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →