Odkurzacz
Karcher WD 5 P S V-25/5/22 (1.628-357.0)
Zdjęcia 17 |
Karcher WD 5 P S V-25/5/22 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 5 P S V-25/5/22
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Odkurzacz na Mokro/Sucho WD 5 P S V-25/5/22 w gniazdo płaski filtrPotężna moc: Odkurzacz do pracy na mokro/sucho oferuje moc 1100 W. Całkowicie odkurza kurz i brud oraz posiada funkcję wydmuc... więcejhu do zdmuchiwania liści lub innych zanieczyszczeń z powierzchni
Płaski filtr falisty: Dzięki płaskiemu filtrowi falistemu odkurzacz może usuwać zarówno suche, jak i mokre zanieczyszczeni Amazon.plZłóż skargę | 1 049 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 5 P S V-25/5/22 1.628-357.0Doskonała moc zasysania i energooszczędno Electro.plZłóż skargę | 1 049 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 5 P S V-25/5/22 1.628-357.0Doskonała moc zasysania i energooszczędno Avans.plZłóż skargę | 1 049 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 5 P S V-25/5/22 1.628-357.0Doskonała moc zasysania i energooszczędno Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 049 zł |
Karcher WD 5 P S V-25/5/22 1100WCzas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:żółty/zł OleOle.plZłóż skargę | 1 049 zł |
Karcher WD 5 P S V-25/5/22 1100WCzas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:5 m;Dominujący odcień:żółty/zł RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 049 zł |
Seria Karcher WD (przemysłowe)Porównaj w tabeli →
od 262 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 4.53 kg
od 448 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 5.7 kg
od 336 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 5.5 kg
od 319 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, HEPA, moc 1000 W, poziom hałasu 77 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 4.2 kg
od 299 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 3.58 kg
od 322 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, poziom hałasu 77 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 4.5 kg
od 927 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1300 W, poziom hałasu 71 dB, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 9.3 kg
od 470 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 7.1 kg
od 1 119 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1300 W, poziom hałasu 71 dB, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 9.1 kg
od 901 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1100 W, poziom hałasu 71 dB, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 8.24 kg
od 410 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 5.8 kg
od 245 zł
uniwersalny, bez akumulatora, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 4.1 kg
od 729 zł
ręczny warsztatowy, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, worek, HEPA, nasadki: do mebli, ssawka szczelinowa, elastyczny wąż, waga 3.1 kg
od 300 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 4.7 kg
od 478 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: do mebli, ssawka szczelinowa, waga 4.8 kg
od 409 zł
ręczny warsztatowy, akumulatorowe, bez akumulatora, czyszczenie na sucho, worek, HEPA, nasadki: do mebli, ssawka szczelinowa, elastyczny wąż, waga 3.1 kg
od 499 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 6.8 kg
od 397 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, długa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 7 kg
od 365 zł
uniwersalny, bez akumulatora, czyszczenie na sucho, worek, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 3.4 kg
od 499 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 300 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 5.5 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 927 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1300 W, poziom hałasu 71 dB, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 9.3 kg
od 499 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 300 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 5.5 kg
od 901 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1100 W, poziom hałasu 71 dB, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 8.24 kg
od 365 zł
uniwersalny, bez akumulatora, czyszczenie na sucho, worek, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 3.4 kg
od 811 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1100 W, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 8.4 kg
od 675 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1100 W, poziom hałasu 71 dB, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 8.45 kg
od 977 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1300 W, poziom hałasu 71 dB, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 9.3 kg
od 448 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 5.7 kg
od 775 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1100 W, poziom hałasu 71 dB, nasadki: ssawka szczelinowa, waga 8.57 kg
od 706 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1400 W, poziom hałasu 74 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 9.6 kg
od 782 zł
budowlany, czyszczenie na sucho, worek, HEPA 13, moc 1250 W, poziom hałasu 80 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 9 kg
od 1 002 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 1400 W, poziom hałasu 72 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 6.8 kg