Odkurzacz
Karcher WD 2-18 V-13/18 (1.628-500.0)
Zdjęcia 10 |
Karcher WD 2-18 V-13/18 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WD 2-18 V-13/18
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 2 1.628-500.0 | 365 zł |
KARCHER Odkurzacz uniwersalny KARCHER WD 2-18 V-12/18 - 1.628-500.0 | 391 zł |
Odkurzacz uniwersalny KARCHER WD 2-18 V-12/18 - 1.628-500.0 | 421 zł |
Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 2 1.628-500.0 | 369 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →