Panel LCD Iiyama ProLite TF2738MSC-B2 27 " czarny
Zdjęcia 3 |
Iiyama ProLite TF2738MSC-B2 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF2738MSC-B2 27 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Touch-Display ProLite TF2738MSC-B2 - 68.6 cm (27") TF2738MSC-B2 | 2 824 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy IIYAMA ProLite TF2738MSC-B2 27' IPS 1920x1080 | 2 827 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy iiyama ProLite TF2738MSC-B2 27" IPS LED IPX1 | 2 856 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! iiyama Monitor wielkoformatowy 27 cali TF2738MSC-B2 | 2 766 zł |
Iiyama Prolite Tf2738msc-b2 27´´ Fhd Led Touch Monitor Czarny One Size / E | 3 064 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →