ЖК-панель Iiyama ProLite TF2738MSC-B2 27 " чорний
Фото 3 |
Iiyama ProLite TF2738MSC-B2 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TF2738MSC-B2 27 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Iiyama Touch-Display ProLite TF2738MSC-B2 - 68.6 cm (27") TF2738MSC-B2 | 2 823 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy IIYAMA ProLite TF2738MSC-B2 27' IPS 1920x1080 | 2 827 zł |
Iiyama Prolite Tf2738msc-b2 27´´ Fhd Led Touch Monitor Czarny One Size / E | 3 064 zł |