Płyta główna Gigabyte Z690 AORUS ULTRA
Wideo 12Zdjęcia 6 | 2 444 zł Kup! DARMOWA DOSTAWA ! - ! gigabyte Płyta główna Z690 AORUS ULTRA s1700 4DDR5 Dwww.net-s.plDostawa: w Polsce Złóż skargę dodaj do listymoje listy |
Gigabyte Z690 AORUS ULTRA
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z690
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+4 pin
Górne białe gniazdo PCI-E jest zgodne z PCI Express 5.0. Dwa dolne gniazda PCI-E są zgodne z PCI Express 3.0.
Wszystkie dane techniczne
Seria Gigabyte Aorus (gamingowe)
od 422 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 4 749 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.7 kg
od 3 100 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 4 989 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.25 kg
od 4 899 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR, TÜV Rheinland
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 4 559 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.7 kg
od 3 900 zł
48 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, subwoofer, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 495 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 5 900 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.25 kg
od 3 542 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 1 035 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 9 999 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 13700H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.7 kg
od 2 774 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 909 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 6 999 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 13700H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.39 kg
od 3 047 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 981 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 6 690 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 300 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.8 kg
Wideo recenzje
Gigabyte Z690 AORUS Ultra Motherboard
19 czerwca 202210 636 przegląd
Updating BIOS without a CPU or GPU, Aorus Ultra Z690 LGA 1700, get 13th gen ready
5 grudnia 20222 072 przegląd
Z690I AORUS ULTRA LITE DDR4 rev 1 0 finding RAM and CPU compatibility 12th 13th, Where is the BIOS
22 lipca 2022624 przegląd
Z690I AORUS ULTRA PLUS | Official Unboxing
23 czerwca 20223 233 przegląd
Gigabyte Z690i AORUS Ultra Plus DDR4 - It's RMA Time
5 sierpnia 20223 774 przegląd
Intel 12th Gen & Z690 Finally Launched | Gigabyte Z690I AORUS ULTRA DDR4 Preview | Mini ITX
28 października 20214 600 przegląd
Tiny But MIGHTY: Gigabyte Z690I AORUS Ultra DDR4 Overview
29 października 202138 230 przegląd
The Coolest Motherboard on the Market - Gigabyte Z690 AORUS ULTRA
4 kwietnia 202213 998 przegląd
Intel i9-12900k + Gigabyte Z690i AORUS Ultra - Future RMA Build
1 maja 202210 553 przegląd
Gigabyte Z690 AORUS Ultra BIOS Overview
2 marca 202222 427 przegląd
MotherBoard GigaByte Z690 AORUS ULTRA
7 lutego 2022444 przegląd
Z690 Explained! Gigabyte Z690 Aero G and Aorus Ultra ITX Unboxing and Overview
27 października 202114 607 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 124 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 485 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 785 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia