Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8G (GV-N307TGAMING-8GD)
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8G 8 GB / 1770 MHz8 GB / 1830 MHz |
|
Karty graficzne Nvidia RTX 3070 Ti i RTX 3080 Ti są wyposażone w limiter górniczy LHR, nawet jeśli nie jest to wskazane w nazwie i na pudełku z kartą graficzną.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti Gaming 8G 8 GB GDDR6X/PCI Express 40/1770 MHz | 2 795 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8 GB | 2 836 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 TI 8GB Gam | 2 825 zł |
Gigabyte Rtx 3070 Ti Gaming Lhr 8gb Gddr6 Graphic Card Posrebrzany GV-N307 | 3 036 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8G
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8G | od 2 795 zł | 4 oferty | ||
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G | od 3 349 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →