Wiertarko-wkrętarka Bosch PSB 1800 LI-2 06039A3308
Zdjęcia 17 | 818 zł Kup! Wiertarko-wkrętarka Bosch PSB 1800 LI-2 18 V 2 x akumulator 1.5 Ah (06039AMorele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Bosch PSB 1800 LI-2 06039A3308 akum. 1 szt. 1.5 Ah , ZU AL 1810 CVakum. 2 szt. 1.5 Ah , ZU AL 18V-20akum. 2 szt. 1.5 Ah , Ładowarka AL 18V-20, komplet 241 sztakum. brak |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch PSB 1800 LI-2 06039A3308
Ceny na Bosch PSB 1800 LI-2 06039A3308 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSB 1800 LI-2 06039A3307 | od 866 zł | 1 oferta | ||
Bosch PSB 1800 LI-2 06039A3308 | od 818 zł | 1 oferta | ||
Bosch PSB 1800 LI-2 06039A330K | od 890 zł | 1 oferta | ||
Bosch PSB 1800 LI-2 06039A330C | od 299 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →