Skrzynka narzędziowa Bosch LT-BOXX 272 Professional 1600A00223
Bosch LT-BOXX 272 Professional 1600A00223 wysokość 185 mmwysokość 287 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch LT-BOXX 272 Professional 1600A00223
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional skrzynka narzędziowa LT-Boxx 272 1600A00223 | 228 zł |
Bosch LT-BOXX 272 | 334 zł |
Bosch Professional LT-BOXX 272 - Skrzynia na narzędzia (1600A00223) | 290 zł |
Skrzynka narzędziowa BOSCH LT-BOXX 272 | 280 zł |
Skrzynka narzędziowa BOSCH LT-BOXX 272 | 280 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Bosch LT-BOXX 272 Professional 1600A00223
Ceny na Bosch LT-BOXX 272 Professional 1600A00223 |
---|---|---|---|---|
Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222 | od 195 zł | 2 oferty | ||
Bosch LT-BOXX 272 Professional 1600A00223 | od 228 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →