Skrzynka narzędziowa Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2 |
|
Walizka jest kompatybilna ze wszystkimi wersjami L-Boxx i wkładkami narzędziowymi. Pasuje również do systemu transportu pojazdów Sortimo.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional L-BOXX 238 - System walizek (1600A012G2) | 260 zł |
Skrzynka narzędziowa BOSCH L-BOXX 238 | 266 zł |
Bosch Bosch Walizka l-boxx 238 new 357 x 442 x 253mm | 291 zł |
Skrzynka narzędziowa BOSCH L-BOXX 238 1600A012G2 | 266 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2:
- Maksymalne obciążenie - 25 kg
Modyfikacje Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2
Ceny na Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2 |
---|---|---|---|---|
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ | od 110 zł | 11 oferty | ||
Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 | od 32 zł | 17 oferty | ||
Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2 | od 88 zł | 11 oferty | ||
Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3 | od 275 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →