Skrzynka narzędziowa Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A016NB (80000004402)
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A016NB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A016NB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional System walizek L-BOXX 102 12-częściowy zestaw pojemnikó | 295 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 102 (1600A016NB) | 360 zł |
Bosch Professional L-boxx 102 Set 12 Pieces Toolbox Przezroczysty 1600A016 | 376 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 102 (1600A016NB) | 360 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 102 (1600A016NB) 1600A016NB | 360 zł |
Bosch Walizka narzędziowa L-Boxx 102 | 420 zł |
Walizka L-boxx 102 Bosch 12 Pojemników na osprzęt | 329 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A016NB:
- Maksymalne obciążenie - 25 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →