Torba Bosch 1610Z00020
Zdjęcia 3 |
Bosch 1610Z00020 |
|
Torba do transportu prowadnic i akcesoriów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 1610Z00020
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional torba na szyny prowadzące FSN do transportowania szyn p | 162 zł |
Bosch Professional FSN BAG - Osprzęt systemowy (1610Z00020) | 193 zł |
Torba BOSCH FSN Bag | 162 zł |
Torba BOSCH FSN Bag 1610Z00020 | 162 zł |
Bosch Bosch Szyna prowadząca FSN BAG 1650 | 198 zł |
Bosch Professional Fsn Guide Bag Niebieski 1610Z00020 | 204 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →