Taca Bosch LS-Tray 92 Professional 1600A001RX
Bosch LS-Tray 92 Professional 1600A001RX wysokość 72 mmwysokość 92 mm |
|
Pasuje do skrzynki narzędziowej LS-BOXX 306
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch LS-Tray 92 Professional 1600A001RX
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szuflada narzędziowa BOSCH LS-Tray 92 Professional | 75 zł |
Bosch Szuflada narzędziowa LS-Tray 92 | 105 zł |
Bosch Professional Ls-t 92 Tools Drawer Przezroczysty 1600A001RX | 82 zł |
Szuflada narzędziowa BOSCH LS-Tray 92 Professional 1600A001RX | 75 zł |
Szuflada BOSCH ls-tray 92, 92 mm | 103 zł |
Modyfikacje Bosch LS-Tray 92 Professional 1600A001RX
Ceny na Bosch LS-Tray 92 Professional 1600A001RX |
---|---|---|---|---|
Bosch LS-Tray 72 Professional 1600A001SD | od 74 zł | 6 oferty | ||
Bosch LS-Tray 92 Professional 1600A001RX | od 75 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →