Walizka Bosch i-BOXX 72 Professional 1600A001RW
Zdjęcia 4 |
Bosch i-BOXX 72 Professional 1600A001RW 14"14.5" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch i-BOXX 72 Professional 1600A001RW
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional I-Boxx 72 Professional Skrzynka Niebieski 316 x 367 x 5 | 70 zł |
Bosch Professional i-BOXX 72 - System walizek (1600A001RW) | 88 zł |
System walizkowy BOSCH 1600A001RW | 81 zł |
Bosch Bosch Kaseta i-boxx 72 mm | 88 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch i-BOXX 72 Professional 1600A001RW
Ceny na Bosch i-BOXX 72 Professional 1600A001RW |
---|---|---|---|---|
Bosch i-BOXX 72 Professional 1600A001RW | od 70 zł | 9 oferty | ||
Bosch i-BOXX 53 Professional 1600A001RV | od 43 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →