Skrzynka narzędziowa Makita 821550-0
Makita 821550-0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita 821550-0
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Makpac Typ 2 Walizka Systemowa Czarny/Zielony 157 mm 821550-0 | 113 zł |
Walizka systemowa MAKPAC 821550-0 Makita | 105 zł |
Makita Makita Makpac walizka systemowa typ 2 395mm x 295mm x 157mm | 142 zł |
walizka systemowa MAKPAC 2 MAKITA 395x295x163mm | 118 zł |
Walizka Systemowa Makpac Typ 2 Makita | 110 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Makita 821550-0
Ceny na Makita 821550-0 |
---|---|---|---|---|
Makita 821549-5 | od 90 zł | 7 oferty | ||
Makita 821550-0 | od 105 zł | 12 oferty | ||
Makita 821551-8 | od 125 zł | 12 oferty | ||
Makita 821552-6 | od 159 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →