Skrzynka narzędziowa Makita 821551-8
Makita 821551-8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita 821551-8
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita 821551-8 MAKPAC 3 Walizka do układania w stosy 396 x 296 x 210 mm 2 | 554 zł |
Makita MAKPAC SYSTEM STR. 3 | 150 zł |
Makita Makpac Gr 3 Box Niebieski 821551-8 | 127 zł |
Walizka systemowa MAKPAC 821551-8 Makita | 125 zł |
Makita Makita Makpac walizka systemowa typ 3 395 x 295 x 210mm | 162 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Makita 821551-8
Ceny na Makita 821551-8 |
---|---|---|---|---|
Makita 821549-5 | od 90 zł | 7 oferty | ||
Makita 821550-0 | od 105 zł | 12 oferty | ||
Makita 821551-8 | od 125 zł | 13 oferty | ||
Makita 821552-6 | od 159 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →