Ящик для інструменту Makita 821551-8
Makita 821551-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 821551-8
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita 821551-8 MAKPAC 3 Walizka do układania w stosy 396 x 296 x 210 mm 2 | 554 zł |
Makita MAKPAC SYSTEM STR. 3 | 150 zł |
Makita Makpac Gr 3 Box Niebieski 821551-8 | 127 zł |
Walizka systemowa MAKPAC 821551-8 Makita | 125 zł |
Makita Makita Makpac walizka systemowa typ 3 395 x 295 x 210mm | 162 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Makita 821551-8
Ціни на Makita 821551-8 |
---|---|---|---|---|
Makita 821549-5 | від 90 zł | 7 пропозицій | ||
Makita 821550-0 | від 105 zł | 12 пропозицій | ||
Makita 821551-8 | від 125 zł | 13 пропозицій | ||
Makita 821552-6 | від 159 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →