Skrzynka narzędziowa Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional L-BOXX 374 - System walizek (1600A012G3) | 323 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 374 | 325 zł |
Bosch Bosch Walizka l-boxx 374 new 357 x 442 x 389mm | 356 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 374 1600A012G3 | 325 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3
Ceny na Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3 |
---|---|---|---|---|
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ | od 110 zł | 12 oferty | ||
Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 | od 32 zł | 19 oferty | ||
Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2 | od 88 zł | 11 oferty | ||
Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3 | od 275 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →