Skrzynka narzędziowa Bosch 1600A001RU
Zdjęcia 4 |
Bosch 1600A001RU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 1600A001RU
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system walizek element podstawowy LS-BOXX 1600A001RU | 279 zł |
Walizka BOSCH LS-BOXX 306 Professional | 320 zł |
Walizka BOSCH LS-BOXX 306 Professional 1600A001RU | 320 zł |
Bosch Skrzynka narzędziowa LS-Boxx 306 | 279 zł |
Bosch Professional Ls-boxx 306 Toolbox Niebieski 1600A001RU | 339 zł |
bosch.walizka ls-boxx 306 | 292 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →