Walizka Bosch i-BOXX 53 Professional 1600A001RV
Zdjęcia 4 |
Bosch i-BOXX 53 Professional 1600A001RV 14"14.5" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch i-BOXX 53 Professional 1600A001RV
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional System walizek i-BOXX 53 1600A001RV | 43 zł |
Kaseta BOSCH i-BOXX 53 Professional | 80 zł |
Bosch Bosch Kaseta i-boxx 53 mm | 88 zł |
Bosch Organizer narzędziowy | 86 zł |
Kaseta BOSCH i-BOXX 53 Professional | 80 zł |
Kaseta BOSCH i-boxx 53 do ls-boxx, 367 mm 1600A001RV | 74 zł |
Modyfikacje Bosch i-BOXX 53 Professional 1600A001RV
Ceny na Bosch i-BOXX 53 Professional 1600A001RV |
---|---|---|---|---|
Bosch i-BOXX 72 Professional 1600A001RW | od 70 zł | 9 oferty | ||
Bosch i-BOXX 53 Professional 1600A001RV | od 43 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →